7/24 İletişim

0538 480 65 43

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@valuesmetal.com.tr

Biz Size Ulaşalım

Hakkımızda

2015 yılında Values Metal adıyla temelini oluşturduğumuz firmamız, Yangın Merdiveni İmalatı, Konferans ve Sinema Salonu, Asma Kat, Çatı ve her türlü Demir, Çelik Konstrüksiyon hizmetiyle başladığı faaliyetlerine; Kamu kuruluşlarına ve özel sektörlere yapılan demir ve çelik işlerini yaparak bu günlere gelmiştir.

Demir ve Çelik sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin artık bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde kalite bilincini ilke edinerek, personel hizmet anlayışı ile ülkemizin örnek şirketlerinden biri olmayı hedeflemekteyiz. Values Metal “Öncü ve Örnek” olmayı amaç edinmiş profesyonellerin toplandığı bir şirkettir.

Kısa geçmişimiz içine faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde amaçladığımız konumu yakalamış durumdayız. Mükemmel hizmetin, işinde uzman bir kadronun uyum içerisinde çalışmasının bir sonucu olduğunun bilincinde olarak ve bu bilinçle oluşturduğumuz hedef, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi, isteklerinizi zamanında karşılamayı kendimize ilke edindik

Bursa merkezli firmamız Bursa’nın ve Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

Values Metal hizmetlerine , insan hayatına değer vererek çevre bilinci ile yeni bir soluk, yeni bir atılım, yeni bir güç olarak devam edecektir.